Doprava

Nabízíme tyto možnosti dopravy: 


  • Česká pošta - Balík do balíkovny 

Česká pošta doručí vaši zásilku obvykle do 1-2 následujících pracovních dní. Pro vyzvednutí balíku můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách České pošty. Stačí pouze sdělit jméno a kód pro vyzvednutí zásilky.

Cena:

Objednávky do 1 500 Kč: 49 Kč vč DPH 

Objednávky nad 1 500 Kč: ZDARMA


  • Česká pošta - Balík na poštu 

Česká pošta doručí vaši zásilku obvykle do 1-2 následujících pracovních dní. Pobočku pošty, na které chcete zboží doručit, si můžete sami vybrat. Potřebujete najít nejvhodnější pobočku? Využijte aplikaci vyhledat pobočku.

Cena:

Objednávky do 1 500 Kč: 85 Kč vč DPH

Objednávky nad 1 500 Kč: ZDARMA


  • Česká pošta - Balík do ruky

Česká pošta doručí vaši zásilku obvykle do 1-2 následujících pracovních dní. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě.

Cena:

Objednávky do 1 500 Kč: 95 Kč vč DPH

Objednávky nad 1 500 Kč: ZDARMA


  • WE|DO Uloženka - Balík na pobočku

Uloženka Vám nabízí více než 430 odběrných míst po celé ČR. Zásilka je doručena do 2-3 následujících pracovních dní

Jakmile dopravce od nás obdrží zásilku, zašle vám e-mail s podrobnosti o doručení. Hned jak dorazí zásilka na vámi vybranou pobočku, jste kontaktování SMS zprávou i e-mailem. Standardní doba uložení zásilky na Uložence je 7 dnů, od první výzvy k vyzvednutí e-mailem nebo SMS zprávou. Pro vyzvednutí zásilky je nutné znát heslo pro vyzvednutí, které je vám zasláno. Pro zásilku můžete poslat i někoho jiného, musíte mu však heslo předat, bez něj to nepůjde.

Aktuální stav zásilky je možné sledovat zde.

Cena:

Objednávky do 1 500 Kč: 59 Kč vč DPH

Objednávky nad 1 500 Kč: ZDARMA


  •  WE|DO Uloženka - Balík do ruky

Uloženka nově rozváží balíky přímo k Vám domů. Nově si tedy nemusíte jen posílat balíček na jejich pobočku, nově kamkoliv. Sledovat balíček můžete na jejich stránkách po zadání kódu balíčku. Pro sledování zásilky klikněte zde. Termín doručení zásilky je 2-3 následujících pracovních dní.

Cena:

Objednávky do 1 500 Kč: 95 Kč vč DPH

Objednávky nad 1500 Kč: ZDARMA


 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: