Uniko

Uniko

Společnost Uniko je tradiční český výrobce kožených doplňků. Jejich přístup spočívá v propojení klasického designu, té nejkvalitnější italské kůže a velkého důrazu na funkčnost. Výsledkem jsou doplňky vyrobené z pravé hověziny, příjemné na dotyk, které mají nadčasový design a dlouholetou užitnou hodnotu.

Kolekce vznikají v Pacově, malém městě na Vysočině. Společnost Uniko tady v roce 1992 navázala na dlouholetou tradici kožedělné výroby, která sahá až do 19.století, kdy byl Pacov známý řemeslnou zručností místních výrobců drobné kožené galanterie.

Design a funkčnost kožených výrobků, to je značka Uniko.

Fulham_foto venku_1 Opasek Classic Hnedy_1 Pouzdro My Case_cerne_2

7 položek celkem
Pánský kožený opasek tmavě hnědý
890 Kč

Elegantní pánský kožený opasek, který je vyrobený z pravé kůže, se hodí na výjimečnější příležitosti, zaujme především nádherným prošíváním. 

2010
Fulham cerna 1
990 Kč

Elegantní kožená peněženka Fulham menší velikosti se hodí pro všechny, kteří peněženku rádi nosí u sebe například v kapse. 

1201
Constant cerny 1
Bestseller
1 090 Kč

Moderní pánský kožený opasek Constant, který je vyrobený z pravé kůže, se hodí na jakoukoliv příležitost. Zaujme kvalitou a jednoduchých vzhledem.

1143
Constant hnedy 1
Bestseller
1 090 Kč

Moderní pánský kožený opasek Constant, který je vyrobený z pravé kůže, se hodí na jakoukoliv příležitost. Zaujme kvalitou a jednoduchých vzhledem.

1164
Pánská peněženka Raval černá
1 190 Kč

Kožená peněženka Raval je menší velikosti, přesto nabízí dostatek místa pro vše co potřebujete - doklady, peníze a mince.   

79
Soho cerna 2
Pánská peněženka Soho černá
Momentálně nedostupné
1 190 Kč

Kožená peněženka Soho sází na pravou italskou kůži s jemným zrněním, funkčnost a řemeslně skvěle zpracované detaily. Najdete v ní kapsy na doklady, peníze i karty.

1113
212205 c1
Video
1 290 Kč

Pánská kožená peněženka Florentin zaujme především svojí praktičností. Pohodlně pojme doklady, karty, bankovky a mince. 

76

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem